[Hlavní strana] [Trojrozměr] [Co nabízíme?] [Představujeme se] [Naše akce]
[Kde nás můžete vidět?] [Projekty] [Partneři] [Kontakt] [Odkazy]

Projekty

JAMU


   V letošním roce jsme přijali spolupráci s JAMU na jejich projektu Inovace Výchovné dramatiky Neslyšících v rámci studijního programu Dramatická umění Divadelní fakulty JAMU. Trojrozměr v tomto projektu zajišťuje výuku českého znakového jazyka a přednáší o kultuře Neslyšících. Více informací najdete na http://esf.jamu.cz/projekty-jamu/0367.html#7.

Teiresiás – Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky

        
Spolupracujeme také se střediskem Teiresiás na jejich projektu Universal learning design – inovace interpretačních a komunikačních služeb (ComIn). V tomto projektu máme na starosti výuku českého znakového jazyka na PedF Masarykovy Univerzity. Dále budeme vytvářet e-learningová cvičení na podporu výuky českého znakového jazyka. Více informací najdete na http://muni.cz/research/projects/7962?lang=cs.

 

Trojrozměr

V lednu letošního roku jsme získali grant od Nadace Vodafone Česká republika na projekt s názvem
Moravské varianty znaků českého znakového jazyka
.Cílem projektu je vytvořit DVD se záznamem moravských variant znaků českého znakového jazyka. Tento materiál bude sloužit studentům českého znakového jazyka, tlumočníkům, slyšícím rodičům neslyšících dětí a dalším. Poslouží jako cenný výchozí materiál pro výzkum zaměřený na srovnávání různých variant znaků českého znakového jazyka.

Vedoucím projektu je Martin Kulda z občanského sdružení 3Dimenze, dalšími členy realizačního týmu
Monika Zelinková, Ondřej Klofáč a Mirka Tylová . Slavnostní představení a křest DVD proběhne na konci letošního roku.

Článek o projektu, klikněte zde

NOVINKY


TOPlist